Tacki do produkcji i pakowania dań gotowych

Opis produktów:
Od pewnego okresu w Polsce daje się zauważyć stale rosnący popyt na gotowe produkty spożywcze. Sukcesywny wzrost jest uzasadniany przez producentów faktem, że jest to wygodne rozwiązanie dla konsumentów dysponujących zbyt małą ilością czasu na przygotowywanie posiłków. Aby zapewnić im smaczne posiłki jak najbardziej nawiązujące do kuchni domowej, dzisiejszy przemysł spożywczy oferuje różnorodny wybór dań gotowych w co raz lepszych opakowaniach.

Gotowe wyroby są to najczęściej wieloskładnikowe posiłki, nadające się do szybkiego przygotowania i spożycia. Do takich produktów spożywczych można zaliczyć m.in. wieloskładnikowe obiadowe dania gotowe, pizzę, różnego rodzaju kanapki, kurczaki z rożna, zupy błyskawiczne czy mięsa nadające się do podgrzania. Klienci oczekują wyrobów wysokiej jakości, o atrakcyjnym wyglądzie, a także z długim okresem przydatności do spożycia bez dodatków konserwujących. Oferowane przez nas technologie samego pakowania jak i materiałowe, pozwalają w sposób naturalny chronić dania gotowe od momentu produkcji do chwili podania na stół bez utraty ich właściwości smakowych.

Tacki typu CPET:
Opatentowany sposób wytłaczania i termoformowania daje naszym tackom wiele zalet. Oferujemy kompleksowe rozwiązania w przemyśle spożywczym i w gastronomii w oparciu o technologię materiałową CPET która charakteryzuje się:

  • Wytrzymałość na niskie jak i wysokie temperatury od -40°C do + 220°C
  • Przystosowane do mrożenia oraz podgrzewania w mikrofalówkach lub piekarnikach
  • Lekkie, sztywne i wytrzymałe
  • Możliwe różne formy i kształty pod potrzeby klienta
  • Przedłużenie trwałości przechowywanej żywności do spożycia

 

Przykładowe pojemniki C-PET wykorzystywane do produkcji dań gotowych: